Tallinna Ülikool pakub praktilist seminari spordipsühholoogia valdkonnas.
Aeg: 05.03.2020 kell 10:00-16:45
Koht: Tallinn, Räägu 49
Koolituse sisu: On teada, et edukad treenerid suhtuvad enda treenitavatesse kui inimestesse, mitte lihtsalt sportlastesse. Miks lisaks treeneri teadmisetele just suhe nii oluline on? Sellele küsimusele andis hea vastuse omal ajal Theodore Roosevelt, öeldes et ‘Inimesed ei hooli, kui palju sa tead, kuni nad ei tea, kui palju sa hoolid’. Antud praktilisel seminaril saame treener-sportlase suhte teemasse põhjalikult süveneda. Alustame sellest, et laiendame teadmisi treener-sportlase suhtest, selle olulisusest ja potentsiaalist. Toetudes praktilisele treener-sportlase suhte töömudelile, avastame mis olemasolevate suhete puhul juba toimib ja kus on arenguruumi. Edasi, tutvume praktiliste viisidega suhete arendamiseks ja hoidmiseks. Kinnistame teadmisi näidetega päriselu situatsioonidest. Lõpetuseks, käsitleme võimalikke keeruliseid olukordi ja nende lahendamist, hoides suhet ikkagi fookuses.
Seminarail käsitleme järgmisi teemasid:
- Treener-sportlane suhte olemus ja väärtus
- Suhte võimalused ja mõjud sportlasele ja treenerile
- Praktilised viisid suhte loomiseks ja hoidmiseks
Keeruliste olukordadega toimetulek sportlasega suhtes
Koolitaja: Kristel Kiens (MSc sporditeadustes, suundumusega spordipsühholoogiale) ja Snezana Stoljarova (MSc psühholoogias ja sporditeadustes, suundumusega spordipsühholoogiale). Lektorid töötavad igapäevaselt spordipsühholoogia praktikutena sportlaste, treenerite ja lastevanematega ning on viinud läbi erinevaid spordipsühholoogia alaseid konsultatisoone ja töötubasid. On kogenud nii treenerina kui ka sportlasena saavusspordis.
Osavõtumaks: 90 EUR (sisaldab koolitusmaterjale, kohvipause)
Tallinna Ülikooli poolt planeeritavad koolitused 2020:
14.02.-06.03.2020 Ülevaade inimese anatoomiast ja füsioloogiast
19.02.-11.03.2020 Jooga tehnikate rakendamine laste liikumistunni või treeningu rikastamiseks
07.03.2020 Beebide ujumisõpetus
14.03.2020 Eelkooliealiste laste ujumise algõpetus koos mängulise harjutusvaraga
28.03.2020 Võrkpalli- ja liikumismängud
03.04.2020 Liikumismängude ja -harjutuste lõimimine eri ainevaldkondadega esimeses kooliastmes20.03.2020 Padi palub tantsule – eelkooliealiste laste ja algklasside õpilaste liikumistunni mänguline harjutusvara